BİZ KİMİZ?

Rok Sigorta;
20 yıllık bireysel ve kurumsal sigortacılık tecrübesi üzerine kurulmuş yenilikçi bir markadır. Müşterilerimiz, 1999 senesinden beri işimizi artan bir heyecanla yapıyor olmamızın sırrını iyi bilirler.
Biz bu sırrı;
Temelini “ 5G ” prensipleri ile oluşturduğumuz sigortacılık anlayışımız ile önceliği insan, ihtiyaç odaklı ve kişiye özel çalışma modeli olarak özetleriz.
Gerçeklik;
Sigorta poliçenizde yazan olası riskler birer ihtimal ama risk oluştuğunda sonuçları gerçektir. Müşterilerimiz için tüm olasılıkları değerlendirir, çözümlerimizi Gerçek sonuçlar üzerine kurarız.
Gelişim;
Bizim için, rotasını deneyimlerimiz ile belirlediğimiz, bilginin rehberliğinde, değişime doğru yapılan bir yolculuktur. Hayatın her alanındaki ilerlemeler ile birlikte müşterilerimizin değişen sigorta ihtiyaçlarına, sürekli Gelişim göstererek cevap verebileceğimize inanırız.
Güçlü;
Sigortalılarımızın, en zor zamanlarında yanında güçlü bir destekçiye ihtiyaç duyduğunu iyi biliriz. O yüzden işinde uzman, alanında en Güçlü şirketler ile iş birliği yaparız.
Güvenli ve Etkili;
İşimizi, “Güvende Olma Duygusunun” sahip olabileceğiniz en değerli şey olduğunu bilerek yaparız. Bu duyguyu, Güvenli ve Etkili çözümler sunarak yaşatmaya çalışırız.
Gelecek Anlayışımız;
Müşterilerimizin bugün sahip oldukları kadar, Gelecek Planlarını da önemseriz. Bugün sahip olduklarını gelecekte korumak ile gelecekte sahip olacaklarını bugünden korumak arasında dengeyi hesaplar, sigorta planlamamızı yaparken İyi İhtimalleri de düşünürüz.