Muafiyetli Oto Kaskom
Kasko Sigortası ile çarpışmadan hırsızlığa, selden doluya, yanlış yakıt dolumundan yolda kalmana kadar birçok riske karşı aracını, araç içindeki eşyalarını ve başkalarına verebileceğin zararlara karşı doğacak hukuki sorumluluklarını güvence altına alıyoruz.  

Yol Yardım

Aracın bozulması veya kaza sonucu hareketsiz kalması durumları ile aracın yakıtının bitmesi, lastiğinin patlaması gibi hallerde çekici hizmeti ve araç arızalarında tamirci ihtiyacının karşılanması, 7/24 Yol Yardım Hizmeti’nde.  

Yedek Araç Hizmeti

Kaza sonrası aracın hareket edemeyecek veya trafik güvenliğini tehdit edecek durumdaysa 1 iş gününden uzun sürecek tamir işlemlerin için onarım süresi boyunca kullanabileceğin yedek aracın hazır.  

Mini Onarım Hizmeti

Kasko poliçesi geçerliliği süresince ekstra bedel ödenmeksizin ve hasarsızlık indirimi bozulmaksızın araçtaki ufak hasarların tamir masrafları, Mini Onarım Hizmeti ile karşılanır. Geniş hizmet ağı ve kaliteli servis hizmeti ile küçük çizikler, göçükler, boya tamiri ile iç döşeme, cam ve plastik hasarları, hasarsızlık indirimi etkilenmeden onarılır.  

Acil Tıbbi Yardım

Acil müdahalenin gerektiği durumlarda araç içindeki herkes, kara ambulansı ile en yakın sağlık kuruluşuna nakledilir. Üstelik kullanılan ilaç ve malzemeler ücretsiz olarak temin edilir.  

Sıfır Araç Koruması

Sıfır km aracının tam hasar alması durumunda, ikinci el değeri yerine anahtar teslim değerinin ödenmesi imkânı da kasko avantajları arasında.   

%65’e Varan Hasarsızlık İndirimi

Binek ve hafif ticari araçlarda ilk yıl %30 ile başlayan hasarsızlık indiriminin %40, %50, %60 ve 5. yılın sonunda %65’e çıkma şansı sigortanda bulunuyor. Üstelik sizden kaynaklanan ilk hasarda, hasarsızlık indirimi yalnızca bir alt kademeye iniyor.

Aşağıdaki durumlarda ise hasarsızlık indiriminiz etkilenmez.
  • • Kazaya karışan diğer araç %100 kusurluysa.
  • • Yılda 1 kez yapılan cam değişikliklerinde.
  • • Mini onarım hizmetlerinde.